Menu:

Centrum vzdělávání

Velice kvalitní centrum vzdělávání vám nyní nabízí opravdu zajímavé vzdělávací aktivity, které můžete spolu se svými kolegy a spolupracovníky využít. Zaměstnance sociálních služeb bude zcela jistě zajímat především kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Brno. Právě ten je vyhlášený svou kvalitou a skvělým přístupem vyučujících. Kurzy většinou probíhají v pracovní době, ale je možné se i individuálně domluvit na vyhovujícím čase a dnu. Tyto kurzy jsou navíc cenově dostupné, takže si je může dovolit každý z nás. Kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách jsou nesmírně důležité. Tito lidé se musí neustále vzdělávat a své znalosti doplňovat. I z toho důvodu jsou nyní k dispozici různé druhy kurzů, které těmto lidem jistě velice usnadní jejich práci.

Centrum vzdělávání se ovšem nezabývá pouze sociálními pracovníky. K dispozici vám zde jsou mimo jiné i velice zajímavé další vzdělávání pedagogických pracovníků. I tito lidé by si měli své znalosti průběžně rozvíjet a tím se tak velice efektivně zlepšovat ve své práci. Už dávno je pryč doba, kdy se pedagogičtí pracovníci po škole usídlili na svém pracovišti a jejich znalosti a vědomosti postupem času zakrněli. Dnešní moderní doba přeje vzdělaným a učeným lidem a to ve všech směrech. Pokud se řadíte i vy mezi pedagogické pracovníky, nebojte se využít kvalifikačních kurzů nebo různých druhů rozvojových aktivit. Nejen, že si tímto směrem rozvinete svou kvalifikaci, ale získáte spoustu zajímavých vědomostí, které se vám budou v práci i v běžném životě velice hodit.

Podívejte se ještě dnes na webové stránky www.seduca.cz a vyberte si ten nejlepší kurz přímo pro vás. Jen tady máte v nabídce opravdu širokou škálu různých druhů kurzů a vzdělávacích aktivit, které můžete využít. Zároveň si zde můžete prohlédnout také ceník kurzů nebo termíny jejich konání. Pro bližší informace nebo zajímavosti, rozhodně kontaktujte pracovníky centra vzdělávání, kteří vám jsou ochotni vždy poradit a pomoci.

09. 12. 2012