Menu:

Nové jazykové kurzy

Konec letních prázdnin se nezadržitelným krokem pomalu ale jistě blíží a žáci školou povinní společně se studenty zasednou v září zase zpět do lavic. Září je však také měsícem, kdy jazykové školy otevírají svým zájemcům jazykové školy nejrůznějších světových jazyků.

Těchto služeb využívají nejen studenty středních a vysokých škol, ale také lidé, kteří si potřebují své jazykové schopnosti vylepšit. Nejčastěji navštěvovanými jazykovými kurzy jsou kurzy angličtiny a němčiny. Ovšem ke slovu se čím dál tím častěji dostávají jazyky, jako je zejména ruština. Své podzimní jazykové kurzy v září otevře také Jazyková škola Brno. Tato jazyková škola nabízí jazykové kurzy jak jednotlivcům, tak kurzy pro veřejnost.

Potřebujete, aby Vaši zaměstnanci ovládali na pracovním místě na dobré úrovni některý z cizích jazyků, obraťte se na Jazykovou školu Brno, která se orientuje také tímto směrem. Jazykové kurzy nejsou určeny však pouze lidem, kteří by se rádi naučili cizímu jazyku, ale také lidem, kteří se zúčastnili například při studiu zahraničního pobytu a nyní by si rádi své jazykové dovednosti osvěžili.

V jazykovém kurzu angličtiny Brno si vylepšíte nejen jazykové dovednosti v konverzaci, ale také ve psaní a porozumění textu. Bližší informace k jednotlivým kurzům naleznete mimo jiné také na této webové adrese: http://www.jazykovyservis.cz/. 

Jazyková škola Brno však nenabízí pouze vzdělávání v jazykových kurzech, ale také poskytuje služby v oblasti tlumočení a překladatelství. Přihlaste se do některých z jazykových kurzů a zažijte spoustu zábavy s cizími jazyky!

20. 08. 2013