Menu:

Založení sro

Nechcete být již déle závislí na svém zaměstnavateli a obávat se toho, kdy dostanete výpověď? V tom případě začněte podnikat a staňte se svým pánem. Současný svět podnikání je vhodný, jak pro manuálně zručné řemeslníky, tak maminky od rodin i osoby ostatních profesí.

Hlavním důvodem, proč se lidé často rozhodnou podnikat, je časová flexibilita. Tato pracovní vlastnost vyhrává často zejména u žen na mateřské dovolené či u matek, které mají doma děti na prvním stupni základní školy. Zatímco dříve tyto ženy pracovaly mnohdy na týdenní turnusy a ranní, odpolední, případně noční směny a neměly na vlastní děti příliš času nebo se domů vracely naprosto unavené a bez nálady, podnikání jim nabízí úplně jiný rodinný život.

Druhou neméně důležitou výhodou je také možnost vyššího finančního ohodnocení. Většina podnikatelů vítá také možnost nezávislosti a seberealizace.

Mezi nejčastější formu obchodních společností u nás v České republice patří zejména společnosti s ručením omezeným. Rádi byste začali podnikat, avšak nemáte dostatečné zkušenosti se založením sro či jinou formou obchodních společností?

Nevadí! Na této webové adrese www.ready-made-spolecnosti.eu naleznete cenné rady, jak na to. Ready – made – společnosti jsou opravdovým pomocníkem při zakládání i prodeji s.r.o. či akciových společností. Zatímco Vy se budete věnovat samotnému podnikání, naše firma pro Vás zajistí všechny potřebné záležitosti ohledně založení Vaší společnosti. Prodej firem je dalším odvětvím, kterým se zabýváme. Díky tomu Vám můžeme poskytnout rovněž odkup již existujících společností.

14. 09. 2013